שאלות חשובות בנושא הומאופתיה לילדים.

לאחר ששמעתי פה ושם שאלות הקשורות לנושא, החלטתי לכתוב את שלושת השאלות שאני הכי נתקל בהם.

מדוע כדאי לנסות טיפולי הומאופתיה לילדים?

להיות הורים לילדים זה אומר, לפני הכול, לדאוג לבריאות שלהם. מי יחנך אותם לשמור על בריאותם אם לא אתם, ההורים? מעבר לשאלת החינוך לבריאות יש גם עניין של גנטיקה, שכן בסופו של דבר אתם לא באמת שולטים על הכול. לא אחת קורה שילדים סובלים מאלרגיות או מכל מיני מחלות מטרידות ומציקות שלא עוברות לאורך זמן והשאלה הנשאלת היא מה נכון לעשות במצב כזה? האם באמת תרצו להרגיל את הילד שלכם לקחת אנטיביוטיקה בכל פעם כשמשהו קורה? הגיע הזמן להבין: כל החומרים הללו מזיקים לגוף. יתרה מכך, הם גם לא מעבירים את הבעיה אלא רק מתמודדים עם הסימפטום והבעיה מופיעה שוב ושוב ולכן הומאופתיה שבה הטיפול הוא באדם עצמו ולא רק בסימפטום המחלה, יכול להיות פתרון מוצלח יותר. יותר ויותר אנשים פונים לייעוץ ראשוני אצל הומאופת ומגיעים עד לסיום הטיפול בהצלחה רבה.

איך לבחור הומאופת ילדים מומלץ?

בתחום של הומאופתיה לילדים אנחנו רואים היום יותר ויותר אנשי מקצוע מובילים שמציעים שירות, אך האם אל כל אחד מהם נרצה לקחת את הילד? לא בטוח. כדאי לבחור רק הומאופת ילדים מומלץ, כלומר אדם שמגיע עם הרבה מאוד ניסיון והמלצות של מטופלים אחרים, ולא פחות חשוב, שהוא יהיה זמין עבור הילד שלך. בכל תחום בחיים הניסיון של איש המקצוע יכול לעשות את ההבדל וזה נכון גם לגבי תחום כמו הומאופתיה. הומאופת ילדים הוא גם אדם שיש לו גישה טובה יותר לילדים, מה שמבטיח שהחוויה של הילד שלכם במקום לא תהיה מלחיצה או מטרידה. 

תוך כמה זמן הילד ירגיש הקלה?

אי אפשר לדבר על הומאופתיה לילדים ולא לדון בשאלה תוך כמה זמן נראה שיפור כי זה הרי חלק מהעניין. עם זאת, לפני שאתם מתחילים לחפש הומאופת ילדים, כדאי שתבינו: הומאופתיה לילדים, כמו הומאופתיה למבוגרים, זה לא טיפול קבוע לפי שם של מחלה ולכן יהיו טיפולים שבהם תורגש הקלה מידית (ממש תוך כמה שעות) ויהיו טיפולים שההקלה תגיע במשך הטיפול (ימים ספורים). ההומאופת ידבר אתכם על תהליך ועל התקופה שבה צריך לקחת את הטיפול והצורך (במידה וקיים) בשינוי הרגל החיים של הילד. מה שכן, לאחר שתיווכחו שהומאופתיה אכן משפרת את המצב תוכלו ליהנות לא רק מכך שהסימפטומים נעלמים אלא גם תראו שהבעיה עצמה לא תחזור יותר, כלומר ריפוי. לכן בהחלט שווה להשקיע, לקחת את הזמן ולהתמסר לטיפול כי מה שעושה ההומאופתיה זה לעודד את הגוף לרפא את עצמו בדרך טבעית, ללא תופעות לוואי, ללא התמכרות לתרופות וזה חלק מסוד הכוח שלה. 

 

מאחל לכולנו רק בריאות ובשורות טובות. יש לך שאלות אשמח לסייע.

אני כאן 24/7, שלומי זילברמן