טיפול משפחתי

מה עושים כשדיירי הבית חולים המון?

לפני פחות משנתיים, המושג הומאופתיה היה עבורי קללה בסינית.  ידעתי שההומאופתיה שייכת למשפחת הרפואה האלטרנטיבית ותו לא. עד שחיפשתי פתרון לשתי בנותיי שלרפואה הקונבנציונאלית לא היה מענה.

הבת הגדולה שלי כיום כמעט בת 6 ואז בת 4 הייתה חולנית מאוד, לא היה חודש שלא רצנו איתה למוקד או לרופא ולא שתלנו בה תרופות למכביר. הוירוסים תכפו חדשות לבקרים והיא סבלה משלשולים המלווים לא אחת בהקאות, הילדה לא הייתה אוכלת דבר, הייתה ישנה עם פה פתוח ומבחינה התפתחותית הייתה תמיד באחוזון נמוך משמעותית מהממוצע. היא אובחנה כהיפוטונית, הלכה מאוחר יחסית (רק בגיל שנה ושבעה חודשים) והיא התקשתה מאוד לטפס ולרדת במדרגות.

הבת הקטנה שלי כיום בת שנתיים וחצי ואז בת 10 חודשים הייתה מפגרת התפתחותית, די דומה לאחותה, בגיל 10 חודשים היא עדין לא התיישבה, הייתה סובלת מצואה מימית מה שגרם לגירויים קשים באזור הישבן (עד כדי צריבות) ואי שקט כללי במיוחד בזמן הוצאת שיניים.

באותו זמן, רציתי לשוב למעגל העבודה לאחר הארכת חופשת הלידה ותהיתי מה ניתן לעשות כדי לחזק את המערכת החיסונית של בנותיי מתוך מחשבה שבמקום עבודה חדש, היעדרות בתדירות גבוהה לא תתקבל בברכה.

שאלתי בבית המרקחת הפרטי שבו רכשתי את התרופות אם קיים איזה שהוא מרפא אלטרנטיבי שייתן מענה לבעיות של בנותיי והמליצו לי על הומאופתיה כששמו של שלומי זילברמן שוגר לחלל האוויר בהמלצות חמות.

התקשרתי לשלומי (ולא ללא היסוס). לאחר הסבר מעמיק על הומאופתיה ונפלאותיה, השתכנעתי, באתי עם הבנות ו"נפגעתי".

תוך שבועות ספורים, הבנות הראו סימני התאוששות. הגדולה התחזקה מאוד, תדירות מחלותיה הלכה וקטנה, היא החלה לישון בפה סגור והפלא הגדול ביותר – היא החלה לאכול מאכלים שסירבה לגעת בהם קודם לכן, צמחה בכ- 7 ס"מ בתקופה של חצי שנה ועלתה לאחוזון 50% (בממוצע).

הקטנה הצליחה להדביק את הפער שנוצר עכב הפיגור בהתפתחות, היציאות הפכו למוצקות וכל האדמומיות והצריבות שאפיינו את הישבן נעלמו כלא היו.

אחרי שההצלחה הפנומנאלית  של הבנות, החלטתי להצטרף לחגיגה. אחרי לידת הקטנה, הייתי בעצמי חולנית מאוד כששפעת ודלקת בגרון תקפוני לעיתים קרובות. בנוסף, הייתי תקועה מבחינת משקל גופי וכל דיאטה שניסיתי נתקלה בסירובו העיקש של גופי להיענות.

התחלתי את הטיפול לפני כ- 8 חודשים וראו איזה פלא, אני לא זוכרת מתי הייתי חולה לאחרונה, ירדתי למעלה מ 5 ק"ג ומרגישה ונראית נפלא מתמיד.

פרט לטיפול ונפלאותיו, אין להתעלם מהאדם העומד מאחורי הטיפול.

שלומי עומד לרשותך בכל עת וכל בעיה.

מעבר להיותו מטפל בחסד הוא גם אדם נפלא. מומלץ בחום!!!

רונית אהרון  [email protected]

אתה מוזמן ליצור איתי קשר כאן או בנייד 
שלי: 077-4106090. וכן להתייעץ בכל ענין, לחזור לקרוא עוד הצלחות או לדף הבית.