קרא כאן מאמרים בנושא הומאופתיה בשעת חירום

בכל מקום ובכל שעה, בעבודה, בבית, על חוף הים ובטיול בשכונה, כל אחד מאתנו עלול למצוא את עצמו בסיטואציה בו הוא נדרש להגיש ע"ר (עזרה ראשונה) לעצמו, למשפחתו או לחברו. ברוב המקרים, הטיפול הראשוני הוא זה היכול לקבוע את המשך תהליך ההחלמה והריפוי. הצלת חיים בכלל ומניעת נכות בפרט, מתחילה בפעולות המוקדמות של הגשת הסיוע הרפואי, ככל שפעולות אלה נעשות בהקדם ובסמוך למקום הפגיעה, וכמובן לאחר הערכה נכונה במצבו של הנפגע, סיכוייו של הפצוע טובים יותר בכל הקשור לריפוי 

ולמניעת נזק מאוחר יותר.

האפשרות למתן טיפול הומאופתי מוקדם ככל האפשר ובשלבים הראשונים של החולי, ובמקרה שלנו בפציעות / חבלות / טראומה ימנע לרוב 

סיבוכים והחמרות במצבו של האורגניזם ויביא לריפוי מהיר. יעילות הטיפול לאחר אבחון מקצועי, וטיפול הומאופתי נכון ומדויק (גם במקביל לטיפול הקונבנציונאלי של הרופא) יקצר את תקופת החולי ויחיש את קצב תהליך ההחלמה והריפוי. הומאופתיה נכונה, טובה, מקצועית ולא פחות חשוב לאורך זמן, יכולה לסייע לך במגוון רחב מאד של מצבי טראומה למשל: כאבים, שברים, פציעות ברקמות רכות (פצעים, שפשופים, קרע של העור, פצעי נשיכה ועוד..), נקעים, כוויות, כאבים וחבלות עמוד שדרה, חבלות ראש, סיוע לאחר ניתוחים, טיפולי שיניים, מצבי חום אקוטיים, וכו'..

אני עוסק ברפואת חירום כבר מגיל 14 כמתנדב במד"א, דרך שרות צבאי כחובש בכיר, יחידת חילוץ, וניסיון של 20 שנה כפרמדיק במד"א. ב- 15 שנים האחרונות אני עוסק בתחום של הומאופתיה קלאסית (מנהל בית ספר ללימודי הומאופתיה), וסייעתי למאות אנשים במצבים חירום וטראומה שונים, גם כאשר הם מאושפזים בבית חולים, לאחר ניתוח, ביחידות לטיפול נמרץ, וגם בתקופת ההחלמה בבית. במאמרים הבאים אשמח לפרט מעט יותר על סיטואציות שונות ומצבי חירום בהם טיפול הומאופתי יכול לסייע במקביל לטיפול הרפואי.

ואם יש לך שאלות, ניתן ליצור קשר במייל: [email protected]
או ישירות לטלפון: 054-4420462.

חשוב לי לציין ולהבהיר, במצבי חירום ניתן לקבל סיוע 24/7. 

לחזרה ל דף הבית.

בכל שאלה ומצב אשמח לעזור

קרוב שלך שוכב פצוע? אתה סובל ממצב מתמשך שלא הצלחת לפתור כבר יותר מידי זמן? נכנס לניתוח בקרוב? נפצעת באופן קשה? אני נותן פתרונות המשתלבים יחד עם הרפואה הקונבנציונלית ומשלימים אותה להחלמה מהירה יותר וטובה יותר עד לשיקום מלא. אתה מוזמן ליצור איתי קשר.

טלפון: 077-4106090
נייד: 054-4420462
אימייל: [email protected]
כתובת: הנגר 24 הוד - השרון (בניין B קומה 1)

*אני מתחייב שלא להעביר את האימייל שלך לאף גורם או לנצל אותו לרעה בשום אופן. 

* אנא הקלידו שם
* אנא הקלידו טלפון
* אנא הקלידו דואר אלקטרוני
אנא הקלידו פרטים