משפחה חדשה מלאה בידע אמיתי

הגיע הזמן לחסן אז באים להתייעץ

שלומי היקר! 

נפגשנו לפני יותר מחצי שנה.. הגעתי אליך דרך הרשת ומהרגע הראשון היית מקסים סבלני ועמוס בידע. הזמנת אותנו אליך ובאנו להתייעץ בקשר לחיסונים, בורים לחלוטין אך עם הרגשה שמשהו לא הגיוני מסתתר שם, מאחורי כל הזריקות. בילינו אצלך שעתיים מרתקות בהן הסברת לנו השלכות לכאן ולכאן, סיפרת מנסיונך האישי לאב לשלוש בנותיך, הפנת אותנו למידע בספרות וברשת, ענית על כל שאלותינו בסבלנות ומתוך אהבה.. ולא הסכמת לקבל גרוש! זו היית חויה מכוננת עבורנו בתחילת דרכנו כהורים.

מספר ימים לאחר מכן אף הגדלת לעשות והתקשרת לבדוק לשלומנו. היום תבל כבר בת עשרה חודשים, תינוקת בריאה ומהממת טפו טפו שום בצל מלח מים :) לפני כחודש עלה לה החום לראשונה ומתוך החששות עלו בי מילותיך. נזכרתי שאיחלת לנו שכך יהיה, שהסברת שזו דרכו הטבעית של הגוף לפתח את הנוגדנים להם הוא זקוק.. אלה היו ארבעה ימים מאתגרים של הנקה רצופה ועור-לעור.. בכל ערב כשעלה שוב החום הדהדו דבריך וחיזקו אותנו לעין שיעור בדרכנו הלא- מתערבת. היא התמודדה בגבורה ונראה שגם היא זוכרת את פגישתנו :)

אני כותבת לך כדי לאמר לך שלמרות שמאז לא נפגשנו שוב אתה חלק בלתי נפרד מגידולה והתפתחותה הנהדרת של ביתנו. כדי לחזק אותך בהמשך דרכך, על אף שאני יודעת שאתה אדוק ומנוסה. כדי להודות לך מקרב הלב על השליחות שלקחת על עצמך בחיים האלה. אתה יחיד ומיוחד בנוף ואני מאחלת לך להמשיך בדרכך וכל טוב ושפע לך ולמשפחתך! ושוב תודה! תודה רבה מכל הלב!
שלך, מירה ניסי ותבל