המשמעות הקטלנית של כמות נמוכה של ויטמין D בחייך

הידעת כי חוסר בויטמין D קשור למחלות כמו סרטן, סוכרת, אוסטיאופורוזיס, דלקת פרקים שגרונית, מחלות מעי דלקתיות, טרשת נפוצה ואוטיזם?

וזוהי רק ההתחלה...
מחקרים אחרונים מקשרים חוסר בוויטמין D להאטה של תהליכים בסיסיים אשר חיוניים למניעה ולריפוי מצבים שונים בגוף, כגון היווצרותם של תאים הרסניים, מחלות לב וכלי דם, בעיות לחץ דם, רמות גבוהות של כולסטרול, הפרעות במערכת נוירולוגיות, אי ספיקת כליות, הפרעות במערכת הרבייה, חולשת שרירים, השמנה, הפרעות של עור ואפילו עששת. הבעיה היא שלמעלה מ- 85% מאיתנו לא מקבלים מספיק ויטמין זה המכונה גם 'ויטמין השמש' אשר מסייע להילחם באובדן מסת העצם, מצבי זיהום וצמיחת תאים נורמאליים.

אבל עכשיו, אני רוצה להכיר לך את אחד הספרים החשובים ביותר בתחום המחקר ואיסוף הנתונים המדעי ביותר הקשור בוויטמין D. ד"ר ג'וזף מרקולה ((Dr. Joseph Mercola, אסף את כל המחקרים החשובים למקום אחד שבו ניתן להבין מהי המשמעות של ויטמין D בחייך ואיך ניתן להשיג את כל כמות הוויטמין שאנחנו זקוקים לו. זהו מידע מציל חיים ומשפר את הבריאות!

אז מדוע חסר לנו ויטמין D? מדוע רמות הוויטמין נדרשות בכל בדיקות הדם הנערכות לנו?
לפני עשרות שנים, רובנו הסתדרנו יופי עם כמויות של ויטמין D בחיינו מאחר והיינו חשופים לשמש בצורה נכונה וטובה וזאת רק בשהייה של 20 דקות בשמש בלבד. אבל בעשרים השנים האחרונות, הממסד הרפואי צרח כי 'אור השמש מסוכן לבריאות שלנו...' והמליץ לנו לכסות את עצמנו עם קרם הגנה, למרות שאין ראיות ממשיות ששימוש נכון ומושכל בקרני ה- UV של השמש, יגרמו לסרטן?! זאת ועוד, רבים מאיתנו עובדים בתוך מבנה מקורה, ובמהלך מספר חודשי החורף השמיים יכולים להיות אפורים, מה שגורם לנו לא להיחשף מספיק למשאב יקר זה של 'ויטמין השמש', במיוחד אם האדם סובל מעודף משקל, האישה בהריון, קשישים או בעלי גוון עור כהה.

אם חוסר בוויטמין D מהווה בעיה כזאת גדולה, מדוע לא מדברים על כך בראש חוצות?
שאלה מצוינת. הסיבה שלא שמעת על 'פריצת דרך מדהימה' בנושא ויטמין D היא באמת די פשוטה: לא צריך מרשם רופא כדי לקבל את ויטמין D. נשמע מצחיק לא. האמת היא עצובה עצובה עצובה.

חשוב לדעת, יש לך את היכולת הטכנית למדוד רמות ויטמין D בגופך בבדיקת דם פשוטה. הסיבה המרכזית לכך היא שבשנים האחרונות רואים את התוצאות ההרסניות של חוסר גוף בוויטמין D באנשים, ולכן בשנים האחרונות הרופאים, כמעט בשקט בשקט, מתחילים לבדוק שוב רמות של ויטמין D ולתסף אותו כחלק מהטיפול הרפואי הרגיל.

אז אם בריאותך ובריאות ילדייך או יקירייך חשובים לך, בידיעונים הבאים אפשר יהיה ללמוד יותר על חשיבות ויטמין D באספקטים השונים בחיינו. אתה מוזמן, ואני אף ממליץ לך להעביר מידע זה הלאה. אל תשאיר מידע חשוב ומרכזי זה רק לעצמך.


מאחל לך רק בריאות ותמיד כאן עבורך.

שלומי זילברמן - הומאופתיה קלאסית
לקחת אחריות על הבריאות
054-4420462