דלקות חוזרות בדרכי השתן

מסתבר שגם בזה ניתן לטפל.

שמי רוית ואני בת 39. אמא לשתי בנות, האחת בת 12 והשנייה בת 9 וחצי. במהלך ההריון של בתי השנייה לקיתי פעמיים בדלקת בשתן וטופלתי באנטיביוטיקה. (יש לציין שלפני ההריון לא היו לי דלקות בשתן בכלל.)

מאז שבתי נולדה ובמהלך של ארבע שנים מאז, הדלקת בשתן חזרה שוב ושוב. בכל פעם הייתי נוטלת אנטיביוטיקה כי התסמינים והאי נעימות היו בלתי נסבלים. היו תקופות שפשוט "חייתי" על אנטיביוטיקה. ניסיתי גם לשנות את התזונה ונטלתי אף כדורי חמוציות לתקופות ממושכות אבל כלום לא עזר!!! הרגשתי ממש פגיעה באיכות החיים שלי ולא אחת חשתי  נואשת לחלוטין.

לשלומי ההומאופת הגעתי לאחר שנברתי באינטרנט וחקרתי הן אודות ההומיאופתיה והן אודות שלומי כהומאופת. משיחת טלפון קצרצרה איתו, הבנתי שבחרתי נכון (מה שלאחרית התברר והתחזק עוד יותר) וקבעתי איתו פגישה. מאז, למעלה משלוש שנים, אני מטופלת אצלו.

הודות לרמדי ששלומי התאים לי ולטיפול העיקבי שלי אצלו, דלקות השתן חלפו לחלוטין. עלי לציין שמלבד הדלקות שחלפו, השתחררו אצלי תקיעויות נוספות הן בחיי האישיים, המשפחתיים ואף המקצועיים. החיים הפכו להיות בהירים לי יותר וכך גם התובנות וההחלטות שאני מעיזה לבצע.

אין לי כל ספק שהצלחתו של הטיפול והתקדמותי הן ברובד הפיזי והן ברובד הנפשי –רוחני היא הודות למקצועיותו הבלתי נדלית של שלומי כהומאופת שידע והשכיל "לקרוא" אותי היטב ולהתאים לי את הרמדי הנכונה והן הודות לזמינותו בכל עת ובכל רגע נתוןבטלפון, בסקייפ ובכל ערוץ תקשורת זמין.

לכל מי שמתלבט ולא בטוח. אני מאוד ממליצה על ההומיאופתיה כדרך חיים ועל שלומי כהומאופת. אשמח מאוד גם לשוחח בטלפון. (המספר אצל שלומי).

בברכה, רוית

(*למצולמים בתמונה אין קשר למכתב המקסים של רוית)

אתה מוזמן ליצור איתי קשר כאן או בנייד 
שלי: 077-4106090. וכן להתייעץ בכל ענין, לחזור לקרוא עוד הצלחות או לדף הבית.